
Succesvolle samenwerking tussen topchefs Lars Bertelsen en Renaud Goigoux bij Restaurant Bakboord
26 maart 2025Op 26 en 27 maart 2025 vond in Restaurant Bakboord een bijzondere culinaire samenwerking plaats tussen twee topchefs: Lars Bertelsen, voormalig chef van Senses en nu chef bij Bakboord, en Renaud Goigoux, de huidige chef van Senses restaurant. Beide avonden waren volledig volgeboekt en het evenement werd een groot succes.
Gasten werden getrakteerd op een exclusief, innovatief menu waarin de kenmerkende stijlen en smaken van zowel Senses als Bakboord op verrassende wijze samenkwamen. De samenwerking resulteerde in een onvergetelijke gastronomische ervaring die lovend werd ontvangen door het aanwezige publiek.
Met deze geslaagde editie hebben Lars en Renaud hun gedeelde passie en vakmanschap op indrukwekkende wijze verenigd, een avond om nog lang van na te genieten.